AKO NAKUPOVAŤ

Vitajte na stránke www.superpohare.sk.

 

Stránka je zameraná na internetový predaj športových pohárov a trofejí pre športové a spoločenské podujatia. Dovoľte, aby sme Vám v krátkosti ozrejmili spôsob ako stránku používať pre objednávanie tovaru prostredníctvom internetu.

1. KROK - REGISTRÁCIA

V prípade Vášho záujmu o náš tovar doporučujeme zaregistrovať sa. Je dobré, aby ste uviedli do registrácie svoje kontaktné údaje, pretože vždy pred zaslaním objednávky Vás budeme kontaktovať a informovať o detailoch Vašej objednávky. Ak ste zaregistrovaní, takisto Vám môžeme po individuálnej dohode nastaviť zľavu na nákup a po registrovaní pod Vašim menom a heslom sa Vám budú zobrazovať ceny už po zľave, čo Vám umožní lepšie usledovať Váš finančný limit na nákup.

 

2. KROK - VÝBER TOVARU

Po registrácii už môžete nerušene pokračovať vo výbere tovaru. Stránka je navrhnutá  tak, aby ste o každej kategórii mali dostatočne dobrý prehľad o tom, čo sa v danej kategórii nachádza. Na to slúžia prehľady obrázkov ihneď po vstupe do kategórie. Takto máte možnosť zrovnávať jednotlivé modely pohárov a iných tovarov ako na dlani.

Ihneď na úvodnej strane máte okrem ľavého menu aj grafické zobrazenie jednotlivých kategórií. Po kliknutí na kategóriu či už na ľavom menu, alebo priamo na obrázok sa Vám zobrazí grafický prehľad obsahu danej kategórie. Keď ste už rozhodnutí na ktorý tovar padla Vaša voľba, stačí jednoducho kliknúť na obrázok a dostanete sa priamo do možnosti objednať si tovar a zároveň si vybrať podľa veľkosti, či iných parametrov. Po ukončení nákupu stačí objednávku odoslať a ostatné už prebieha obvyklým postupom.

 

3. KROK - POPIS GRAFICKÉHO ZOBRAZENIA

Chceli by sme Vás upozorniť na grafické zobrazenia jednotlivých tovarov. K obrázkom prislúcha aj text, ktorý sa nachádza nad a pod obrázkom. Pre Vašu lepšiu orientáciu nad obrázkom nájdete obvykle typové označenie tovaru a veľkosti, v ktorých tovar ponúkame. Pod obrázkom sa pre Vás nachádza informácia o cene, od ktorej sa daný tovar pohybuje v našej ponuke.

Pred samotným nákupom sa oboznámte s obchodnými podmienkami a poskytovanými množstevnými zľavami . Dúfame, že si náš internetový obchod obľúbite a budete ho radi využívať pre Vašu potrebu. Tešíme sa na spoluprácu.

 

Kolektív tvorcov www.superpohare.sk

 

 

N2UyYjNi